Súťažiacich desiatej série reality šou Farma čaká posledná noc strávená na chudobnom statku plnom televíznych kamier. Po dlhých týždňoch tak prišiel čas rozlúčiť sa so sekulskými jazerami, pričom farmári povedali svoje „zbohom“ skutočne výstižným spôsobom.

Počas natáčania sa účastníci šou dostali nejedenkrát do ostrého konfliktu, či už kvôli jedlu, práci alebo taktike. Teraz, keď v hre zostali len štyria semifinalisti a traja vyradení hráči, prišiel čas na úplnu rozlúčku ešte predtým, ako sa drevená brána opäť otvorí pre ostatných ex-farmárov.

Ukončenie rybárskeho pobytu sa nieslo v sentimentálnom duchu. Farmári sa totiž rozhodli spáliť všetko zlé, a to doslova. Počas posledného večera pri vatre totiž niektorí z nich do ohňa hodili svoje oblečenie, ktoré na mieste mimo civilizácie nosili celé 2 mesiace.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako prvý sa rozhodol veci spopolniť model Michal Gajdošech tým, že do vatry vhodil spodné prádlo. Nasledovala kontroverzná Karin Dvořáková, ktorá v ohnivých plameňoch zanechala väčší obsah svojho kufra. Zdá sa však, že hráči pri ohni zanechali omnoho viac než len niekoľko kusov látky. Zanechcali tam všetko zlé a so sebou si odnesú už len spomienky na časy jubilejnej celebritnej Farmy X.

Video: YouTube | Foto: YouTube, Facebook/Farma