Tiež sa vám občas nechce pohnúť ani prstom alebo ste jednoducho spomalená od prírody? To vôbec nevadí! Ak ste aspoň sčasti taká rozkošná ako leňochod z najnovšej disneyovky Zootopia, ľudia vás budú zbožňovať.

[sociallocker]Všetci milovníci Disney príbehov pozor! V prvej polovici roka 2016 sa môžete tešiť na akčnú komédiu plnú štvorlabkových hlavných postáv. Už v marci totiž prichádza do kín nová rozprávka Zootopia, ktorá je 55. celovečerným filmom z dielne Walt Disney Animation Studios. Celý príbeh sa odohráva vo veľkomeste Zootropolis, kde žijú zvieratá zo všetkých kútov sveta. Hlavnými hrdinami sú zajačia policajtka Judy Hopkavá a lišiak Nick Wild, ktorí spolu riešia zložitý záhadný prípad.

V originálnom znení prepožičali svoje hlasy ústredným postavám Ginnifer Goodwin (Kde bolo tam bolo, Tvoj snúbenec, môj milenec) Jason Bateman (Šéfovia na zabitie, Zámena) či dokonca speváčka Shakira. Pozrite si krátky úryvok z rozprávky, ktorá vám jednoznačne zlepší deň. No nie je ten leňochod rozkošný? 🙂

Video: Mojevideo[/sociallocker]