Či už ste dieťa, teenagerka, matka dvoch detí alebo dôchodkyňa, v akomkoľvek veku je dôležité plniť si svoje tajné túžby a sny. Verdun Hayes sa taktiež rozhodol, že číslo nehrá pri plnení si snov žiadnu rolu a vo veku 101 rokov a 38 dní vyskočil z lietadla!

Ženy zvyčajne svoje túžby potlačia a začnú žiť život iných ľudí, a teda aj ich sny. Veľakrát si totiž pomyslia, že ich potreby nie sú až tak dôležité ako potreby ich blízkych. No dámy, začnite nielen snívať, hlavne si začnite vaše tajné túžby plniť. Myslieť na seba totiž nie je hriech, dokonca je to veľmi zdravé!

Ako lepšie osláviť život, ako plnením si túžob a prianí, ktoré ste si ešte nestihli zrealizovať? 101-ročný deduško to poriadne roztočil, keď sa rozhodol zoskočiť z lietadla z výšky 4 500 m a pokoriť tak svetový rekord. Dámy, z tohto pána v rokoch si môžete zobrať príklad, veď ihneď po zoskoku povedal: „Zajtra by som si to skočil opäť, bolo to úžasné.“

Dokázal to! Okrem úctyhodného veku získal aj zápis do Guinnessovej knihy rekordov a porazil tak kanadského držiteľa rekordu Armanda Gendreau, ktorý mal pri zoskoku 101-rokov a tri dni. Finančnú odmenu, ktorú si za zápis do knihy rekordov vyslúžil, sa rozhodol venovať charite. Títo páni si teda vedia užívať život! :-)

Zdroj: BBC.co.uk | Video: YouTube | Foto: Twitter