Alžbetka pôsobí ako milé, krásne a slušné dievča. Prečo sa ale potom potrebuje v relácií Koleso šťastia takto nemožne predvádzať? Je pravdou, že po boku fešného speváka Lukáša Adamca (29) vyzerá dobre, no skutočne len vyzerá. Akonáhle začne čokoľvek robiť, divákov vytáča svojimi trápnymi kreáciami do nepríčetna! 

Speváčka Alžbeta Ferencová sa ako asistentka/moderátorka príliš neosvedčila, aj keď je pravdou, že jej úloha v relácii Koleso šťastia je pomerne jednoduchá. ,,Otáčačka písmen“, ako ju zvyknú diváci označovať, sa prezentuje neprimeranými outfitmi a tanečkami hodnými dedinskej diskotéky v Klokočove.  

https://www.instagram.com/p/BHPyMRIBlMe/

 

Po tom, ako súťažiaca uhádla správny názov dievčenskej speváckej skupiny Spice Girls, réžia pustila ich legendárny hit ,,Wannabe“. To, čo začala predvádzať snedá kráska sa nedá označiť inak ako trapas. Lukáš ju v tom ale nenechal samu, pridal sa k nej aspoň hlasovo a známy hit si popri tancovaní pospevoval spolu s ňou. Alžbeta všetko zaklincovala neprirodzenými grimasami a posledným komentárom: ,,To bola taká mini playback šou.“
Toto už komentár nepotrebuje, pozrite si video. :)

Foto: YouTube, Instagram | Video: YouTube