V piatok sme boli svedkami dlho očakávaného finále jednej z najsledovanejších šou na Slovensku, a to Farmy 12. Televízia Markíza ale po odvysielaní obdržala početnú kritiku zo strany divákov, ktorí upozorňujú na zvláštne detaily – tie majú svedčiť o vopred dohodnutej víťazke Xénii Gregušovej. 

Aj dvanásty ročník reality šou Farma už pozná svojho víťaza – je ním mladá tanečnica zo Žiliny Xénia Gregušová. A i keď má táto kráska nepochybne množstvo fanúšikov, ktorí si jej výhru želali a zasielali jej SMS-ky, našla sa tiež hromada ľudí z opačného pólu.

Xénia Gregušová finále farma 12

Hneď po odvysielaní finálového dielu Markíza na svojej oficiálnej facebookovej stránke zverejnila článok, kde čitateľov informovala o priebehu boja o 75 000 eur, ktorých majiteľkou sa stala Xénia. Pod príspevkom sa však strhla búrlivá konverzácia o podvode a detailoch, usvedčujúcich produkciu z toho, že víťaza mali poznať už dávno vopred.

,,Fazuľky – vždy, keď dal niekto inú, bol diskvalifikovaný,“ rozhorčil sa istý pán, ktorého predošlý komentár mala podľa jeho slov Markíza vymazať. ,,Napíšem to znova,“ stál si za svojím tvrdením. Pozornosti divákov neunikli ani takzvané rozstrely – tie všetky vyhrala Xénia. ,,Prečo sa nepočítali vajcia ani očká? Nemám ďalších slov. Zmanipulované! Na začiatku bola dohoda, kto vyhrá. Hanba! Podvod!“ hneval sa fanúšik relácie.

Avšak dôkazy o údajnom podvode diváci reality šou nenachádzali len počas live vysielania. Ich pozornosti neunikli ani sociálne siete jedného z finalistov, konkrétne Lukáša Stanislava. ,,Pred finále bolo video, ako si Xénia pilníkuje nechty. Skracovala si ich a vedela prečo,“ upozornil v komentároch na disciplínu s fazuľkami pán, ktorému sa taktiež nepozdávali ružové konfety. Spomínané video, kde si víťazka Farmy robí manikúru tesne pred finále, nájdete nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Facebook – Televízia Markíza, Instagram/lukas.stanislav/farma.markiza, voyo.markiza.sk, streamable.com