David Beckham nie je len poriadny fešáčisko, ale má i srdce na tom správnom mieste. Jeden z najlepších futbalistov planéty to opäť dokázal počas účinkovania v novej šou, v ktorej poriadne prekvapil rodinu z Kalifornie!

Ak milujete Davida Beckhama, teraz ho budete milovať ešte viac. Futbalista sa stal totiž prvým celebritným hosťom v novej šou Knock Knock Live, kde úžasným spôsobom prekvapil rodinu z Kalifornie.

Tá, keď ho po zaklopaní zbadala vo dverách, neskrývala dojatie. A my sa ani nečudujeme. Komu len tak na dvere zaklope sám pán David Beckham?

Hlavou rodiny je otec Gonzales, bývalý profesionálny futbalista v Mexiku, ktorý sa kvôli svojim najbližším vzdal kariéry. V súčasnosti sa však s nimi vidí veľmi málo, pretože z práce chodí domov len raz za mesiac. David teda všetkým členom rodiny venoval telefóny, aby mohli byť aspoň v neustálom kontakte a dokonca im zabezpečil, aby za ne desať rokov nemuseli platiť faktúry.

To však stále nebolo všetko. Davidko rodine podaroval aj stotisíc dolárov. Nechýbala radosť ani slzy šťastia. Futbalista v šou povedal: „Počul som, že tvrdo pracujete, že ste úžasná rodina a som šťastný, že som schopný takto pomôcť. Je to úžasný pocit.“
Foto/Video: Youtube