V uplynulých dňoch sa nad slovenskými cestami doslova zatiahli čierne mračná. Tragická dopravná nehoda na Zochovej ulici v Bratislave sa, žiaľ, navždy zapíše do smutnej histórie, no horšie je, že neostala jediným zlyhaním jednotlivca za volantom!

Októbrové dni prinášajú až príliš veľa sĺz a vyhasnutia nevinných životov. Po tom, ako  športový funkcionár Dušan Dědeček spôsobil pod vplyvom alkoholu niekoľkým rodinám obrovské utrpenie, za volant si v rovnakom meste sadol ďalší nezodpovedný muž.

dušan dedeček
Obvinený funkcionár Dušan Dědeček

V piatok 7. októbra došlo na Košickej ulici v Bratislave k veľkému nešťastiu zachytenému na miestnej kamere. Auto napálilo do bezbrannej dôchodkyne priamo v okamihu, keď čakala na priechode pre chodcov.

Podľa neskorších zistení bolo dokázané, že šofér jazdil pod vplyvom alkoholu. Televízia JOJ informovala, že 40-ročnému mužovi bolo v dychu nameraných 1,25 promile alkoholu. Chodkyňa utrpela zranenia, kvôli ktorým bola ihneď prevezená do nemocnice. Na svetlo sveta sa dostalo aj desivé video zachytávajúce skutočne nekontrolovateľnú jazdu končiacu hroznou nehodou.

Video si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Instagram/Tvjoj | Foto: Instagram/Tvjoj, Pixabay.com