Volajú sa Pimps a svoj YouTube kanál neobohacujú o žiadne prízemnosti. Práve naopak – snažia sa poukazovať na celospoločenské problémy a na to, akí sme my ľudia v mnohých prípadoch zlí a egocentrickí. Najnovšie si chlapci posvietili na šikanu, ich video vás nepríjemne šokuje.

Len nedávno sme vám priniesli sociálny experiment šikovných Čechov, ktorí si hovoria Pimps. Hlavnú úlohu v ňom zohrával „nevidiaci“ chlapec potrebujúci rozmeniť 400 korún českých na 2 dvestovky. Výsledok bol katastrofálny. Smutné je, že za celú dobu, ako mladík postával na ulici a prosil o pomoc, sa pri ňom pristavilo len päť ľudí. Ešte smutnejší je fakt, že 4 z nich ho oklamali. Celé video si môžete pozrieť — TU —

Dvojica Čechov to na ľudí a ich ochotu pomôcť skúsila opäť. Keďže obaja YouTuberi boli na základnej škole šikanovaní, v novom sociálnom experimente sa zamerali práve na túto problematiku. Do deja zasadili opäť Maxa, ktorý si zahral i nevidiaceho chlapca, a dvoch starších tínedžerov. Tí sa do bezbranného dieťaťa na ulici pustili a začali ho slovne i fyzicky napádať. Čo si myslíte, koľko ľudí sa pristavilo, aby obeti pomohlo? Zo stoviek, ktorí okolo trojice prešli, tak spravilo opäť len 5. Naozaj zaplakania hodné… Ako by ste sa zachovali vy?

Zdroj/Foto: YouTube