Prichádza leto, čas festivalov, studeného piva, opálených tiel a vzrušujúcich tancov. Kto ale povedal, že koncerty sú len pre mladých? 86-ročná babička všetkým ukázala, že ani ľudia vo vyššom veku nepatria do starého železa, keď sa vlnila v rytme hudby skupiny Polemic na ich nedávnom koncerte v Prahe. 

Jedna z najpopulárnejších festivalových kapiel na Slovensku, skupina Polemic, nedávno zverejnila na svojej fanpage jedinečné video, ktoré okamžite získalo tisícky lajkov a zdieľaní. ,,Tancujúca pani na videu má 86 rokov! Fakt nekecáme! Pozdravila nás osobne po koncerte a potvrdila to aj jej vnučka, ktorá nám napísala: Volala mi právě má 86 letá babička, jak si s váma báječně zatancovala. Prý se cítila s váma na 20. Klobouk dolů…děkuji a blahopřeji. Erell“ napísali chalani.

Babičke sa vystúpenie slovenskej skupiny natoľko páčilo, že im dokonca poslala list. Pekne vo veľkom štýle a písaný na stroji. 🙂 Poďakovala sa za vrátenie stratenej energie a radosti do života, čo dojalo nielen Polemic, ale aj ostatných fanúšikov, ktorí babičku očakávajú aj na nejakom slovenskom koncerte.

1

 

Foto, Video: Facebook/POLEMIC.official