Pred pár dňami obletela médiá tragická správa – Aretha Franklin, prezývaná ako kráľovná soulu, prehrala svoj boj s rakovinou. Smrť legendy tak otriasla svetom hudby a mnoho interpretov jej pamiatke vzdáva hold. Jednou z nich je aj mladá speváčka Ariana Grande. Z jej prevedenia Arethinho slávneho hitu budete mať zimomriavky.

25-ročná americká speváčka Ariana Grande opäť hosťovala v populárnej The tonight show s Jimmym Fallonom, kde si zaspomínala na ikonickú Arethu Franklin. Mladučká diva však už mala to potešenie a s kráľovnou soulu sa stretla aj osobne.

Ariana neotáľala a rozhodla sa poctiť Arethinu pamiatku svojím hlasom – v šou zaspievala jeden z jej najznámejších hitov Natural Woman. Legendárny song sa dočkal mnohých coverov a jeho melódia zaznela z úst už nie jedného speváka alebo speváčky, medzi ktorých vieme zaradiť Mary J. Blige, Aliciu Keys, Celine Dion, Whitney Huston alebo Roda Stewarta. Vypočujte si dojímavú verziu od jednej z najtalentovanejších speváčok dnešnej doby Ariany Grande, ktorá vás očarí ľahkými, no rezonantými výškami a obdivuhodnou hlasovou obratnosťou.

Originál Arethy Franklin

Zdroj: YouTube | Foto: Facebook