Jasmina Alagič a Patrik „Rytmus“ Vrbovský sa stali ostro sledovanou dvojicou nášho šoubizu. Kontroverzná, úspešná a bláznivá dvojica sa so svojimi fanúšikmi častokrát delí i o to najhlbšie súkromie, vďaka čomu majú na sociálnych sieťach státisíce zvedavých fanúšikov.

Po tom, čo Jasmina ukázala video svojho snúbenca bez oblečenia, prišla na rad ďalšia vtipná nahrávka. Známa moderátorka sa totiž rozhodla pochváliť novým tetovaním s motívom lebky, ktoré zaberá väčšiu časť jej pravej ruky.

Čo hovoríš na moju kerku?“ Jasmina sa s nadšením spýtala priateľa Patrika v momente, keď si už mnohí sledovatelia museli myslieť, že jej preskočilo. Vtom však Rytmus uviedol veci na pravú mieru. „No, že to neni kerka. Chvalapánubohu, nehodia sa ti kerky, ty musíš byť dáma,“ uzemnil ju raper.

Pravdou je, že sa sympatická brunetka zúčastnila natáčania pre modro-žltú televíziu, kedy sa odviazala po boku iných známych osobností na akcii s názvom Markíza rock párty. A práve tu si dala Alagič spraviť falošné tetovanie, ktoré si môžete pozrieť na videu nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com/Instagram | Foto: Instagram/Jasmina Alagič, YouTube