Vilo Rozboril má vďaka svojej práci fanúšikov po celom Slovensku, ktorí pozorne sledujú všetky novinky na moderátorových sociálnych sieťach. Keďže sa blížia Vianoce, rodák z Ilavy sa s nimi podelil o recept na jeho chutný zemiakový šalát. 

V rodine Vila Rozborila vianočnú majonézovú delikatesu všetci zbožňujú a nedajú na ňu dopustiť. Ako sympatický moderátor prezradil v rozhovore pre TV JOJ, každý rok mu píše mnoho žien, ktoré chcú taktiež poznať tajomstvo jeho vynikajúcej dobrôtky.

„Vilov šalát bude, a zatiaľ sa všetci tvária, že im chutí. Ja sa tváriť nemusím. Ja som presvedčený, že by som vyhral majstrovstvá sveta s týmto šalátom. A ak nie, tak sa nič nedeje. Chutí mi aj tak,“ prezradila obľúbená tvár pre JOJku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Do Rozborilovej pochúťky idú všetky základné ingrediencie, ktoré má zamiakový šalát obsahovať, ale tajomstvom úspechu je vraj jeho zlepšovák. 3 šľahačkové smotany, 6 varených vajec (bielok pokrájať k zelenine, žĺtok prepasírovať do smotany), 4 lyžičky horčice, malá lyžička práškového cukru a dosoliť,“ vysvetľuje moderátor Siedmeho neba. Tak ako, necháte sa počas Vianoc inšpirovať a vyskúšate Vilov vytuningovaný recept?

Foto/Zdroj: joj.sk, Instagram/vilorozboril