Žena s anjelsky krásnou tvárou a vlasmi, ktorej nechýba dokonalý cit pre módu. Aj takto by sme mohli v krátkosti charakterizovať Veroniku Ostrihoňovú. Sajfova manželka si ale pred malou chvíľou zlízla od bulváru miernu kritiku. Aký mal na to daný plátok dôvod?

Veroniku máme väčšinou možnosť vidieť vždy od hlavy po päty krásne oblečenú a upravenú. Avšak aj ona je len človek, preto od nej nemôžeme čakať, že bude vždy vyzerať ako z obálky časopisu.

Veronika Ostrihonova

Na nič sa nehrá

Manželka obľúbeného moderátora Mateja Cifru je správna baba, preto nemá problém ukázať aj svoje druhé, pohodlnejšie a prirodzenejšie, ja. Spravila tak i pred pár hodinami po tom, ako ju Sajfa cvakol vo výťahu. Záber, na ktorom je nenalíčená so strapatými vlasmi, oblečená do županu a chlpatej bundy, ukázala aj na Instagrame, pričom k nemu doplnila otázku: „Vy chodíte ako venčiť?“ Z redaktorkinho postu je jasné, že si v takomto pohodlnom outfite len vybehla so psíkom a manželom pred barák.

Veronika Ostrihonova

Krásna aj vo vreci

Okrem toho zverejnil rovnakú snímku aj Sajfa, ktorý ju okomentoval humorom jemu vlastným. „Mnohí o mojej žene hovoria, že je módna ikona.. Nuž… Ja ju poznám takto. Jediný človek, ktorý si dá župan na holé telo a šupne na seba koženú bundu a chlpaté topánky a ide vyvenčiť,“ napísal.

Kým my sme z Verčinej otvorenosti a odvážnosti nadšené a zároveň si myslíme, že by vyzerala dobre aj vo vreci, bulvár má iný názor. „Takto dogabanú Ostrihoňovú ste ešte nevideli: Chlpaté našuchovačky a… Ježiš, toto nie!“ znejú jeho slová. A ako sa Veronikin venčiaci outfit pozdáva vám? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Veronika Ostrihonova

Veronika Ostrihoňová

Zdroj: Instagram/veronikaostrihonova, sajfa, Pluska.sk | Foto: Instagram/veronikaostrihonova, sajfa