Veronika Cifrová Ostrihoňová v najnovšom rozhovore prehovorila o očakávanom dieťati. Po mesiacoch plných tajností na rovinu porozprávala o jej pohľade na výchovu i o tom, akou mamou by chcela byť pre svoje prvé bábätko s moderátorom Matejom Sajfom Cifrom. Toto by sme od nej nečakali!

Známa televízna redaktorka sa už čoskoro stane mamičkou. Veronika Ostrihoňová, ktorá pred krátkym časom získala cenu OTO, konečne prezradila plány spojené s očakávaným dieťatkom. Dokonca neváhala uviesť aj fakt, že na svoju dobre rozbehnutú kariéru vôbec nemieni zanevrieť, čo zrejme poteší množstvo jej fanúšikov.

Chcela by som byť ako moja mama. Mať svoju kariéru, svoj život, no mať aj svoju rodinu, ktorej by som sa venovala na 100%,“ priznala pre magazín Ženuškáreň. Okrem toho Veronika uviedla aj fakt, že pre svoje dieťa túži byť inšpiratívnou osobou, od ktorej sa môže veľa naučiť.

Nechcem byť za tú, ktorá len káže a trestá ho. Chcela by som ho viesť k samostatnosti, nevnucovať mu moje názory,“ opisovala výchovné postupy, do ktorých sa už o pár mesiacov spolu so Sajfom ponoria.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na záver si Ostrihoňová neodpusila pár milých slov venovaných práve svojmu ešte nenarodenému bábätku. „Najmä si želám, aby ma moje dieťa vnímalo tak, že ho mám rada a že tu vždy budem pre neho,“ uzavrela s citom.

Zdroj: Zenuskaren.sk | Foto: Instagram/Emil_Vasko_Photo, AnketaOto, verca_a_sajfa_