O vzťahu Katky Knechtovej a Petra Borkovca sa pošuškáva už od doby, kedy ona sedela v porotcovskom kresle šou SuperStar a on pred ňou spieval ako jeden z finalistov. Mladík sa dokonca netajil, že je do speváčky zamilovaný. Napriek tomu, že obaja romancu popierali, záhadný odkaz na Petrovom profile, hovorí o niečom inom.

“Som proste zamilovaný! Si proste úžasná! Tvoj úsmev ma vždy poteší! Ja nemusím nič iné hovoriť ako ďakujem, ďakujem! Na kástingu som nevedel, kto je KK, ale teraz to už viem, že je to úžasné dievča, ktoré sedí za tým stolom a usmieva sa ako slniečko. Si dôvod môjho života❤,“ toto je vyznanie pre Katku Knechtovú, ktoré sa ešte v júni objavilo na Instagrame Petra Borkovca. Hoci odvtedy na nástenkách oboch spevákov odbudlo a znova pribudlo veľa verejných odkazov, tentokrát mladík pritvrdil.

superstar

Katke či Eliška?

Keď navštívite instagramový profil 19-ročného SuperStaristu, do očí vám udrú srdiečka nachádzajúce sa v jeho popise. Avšak nestoja tam len také samé – ohraničujú skratku Knechtovej krstného mena ❤️Kat❤️. Petr sa zrejme snažil byť tajomný, no na to, aby potvrdil svoju lásku k temperamentnej Prešovčanke, to úplne stačí, no nie?

Otázkou ostáva, prečo sa na Borkovcovej profilovej fotke nachádza časť občianskeho preukazu ďalšej finalistky poslednej série SuperStar Elišky Ruskovej. Žeby takouto internetovou hrou potreboval mladík na seba strhávať pozornosť?

Zdroj/Foto: Instagram