Vedeli ste o tom, že bol včera Medzinárodný deň dcér? Že nie? Nevadí, ani my. Tento fakt však neušiel speváčke Dare Rolins, ktorá sa za svoj malý poklad rozhodla verejne poďakovať nebu a ešte jednému človeku.

V živote 45-ročnej speváčky sa premlelo viacero mužov, ktorí v ňom zanechali nejakú stopu. Tú najčerstvejšiu má určite na svedomí Rytmus, teda ak po ich marcovom rozhode Dara neabsolvovala nejaký tajný vzťah, a najväčšiu otec jej dcéry Laury Matěj Homola.

Zázrak menom Lola

Práve českému hudobníkovi venovala Dara Rolins pri príležitosti Medzinárodného dňa dcér verejné poďakovanie, ktoré doplnila fotkami s milovanou Lolou. „Poď, urobíme si peknú fotku…:))???? Dnes vraj oslavujeme Medzinarodny deň DCER??, a preto musím aj ja ďakovať nebu (a Matějovi?:) za tento zázrak menom Lola❤️,“ napísala na svoj Instagram slovenská kráska.

Dievčatám síce fotky vyšli trošku rozmazané, ale to vôbec nevadí. Radosť a láska je na nich jednoducho neprehliadnuteľná! A čo vy, poďakovali ste otcovi svojej dcéry? Ak nie, môžete to ešte rýchlo napraviť 🙂

Zdroj/Foto: Instagram