Nečakaný zvrat, aký Farma doteraz nezažila. Súťažiaci sa hneď po príchode na schátraný statok rozdelili do dvoch skupín – celebrity putovali do luxusnejšej časti s výhodami v pravidlách a väčším prístupom k jedlu, zatiaľ čo „obyčajným ľuďom“ zostalo pár drevených latiek s trochou slamy.

Keďže oba tábory majú šancu na finančnú výhru 75 tisíc eur, tieto rozdielne a predovšetkým nespravodlivé podmienky na život pobúrili nielen farmárov, ale i divákov vidieckej reality šou. Tomu je však nadobro koniec, pretože prišiel radikálny prevrat!

O najbližšom osude návštevníkov jubilejnej série Farmy rozhodla disciplína, v rámci ktorej museli preniesť čo najväčšie množstvo mäsa z pečeného prasaťa – nemohli však použiť ruky, iba ústa! Oba tímy boli na prvý pohľad vyrovnané, preto do poslednej chvíle nebolo jasné, kto sa stane víťazom.

O výsledku rozhodlo až váženie mäsa, kedy Evelyn ohlásila celebritám tú najhoršiu možnú správu. Kým táboru chudobných sa podarilo preniesť 2,831 kg mäsa, bohatí skončili tesne pod nimi s 2,71kg. Znamenalo to jediné – obrovskú radosť na strane Karin, Juraja, Mišky, Táni a Petra, ktorí sa stali novými pánmi Farmy.

Reakcie celebrít na biedu

Krátko po tom, ako si známe osobnosti uvedomili, o čo všetko v tomto súboji prišli, nedokázali skryť trpké sklamanie. „Nas*aná som úplne, totálne. Jednoducho ja tam one.. Ja tam nepôjdem,“ znela prvá reakcia sestier Nízlových. Zatiaľ čo ostatní len neverili vlastným očiam. „Toto v živote presne je tak. Keď si hore, ideš dole, keď to najmenej čakáš,“ polemizoval Ibrahim Maiga.

Najväčší protest nasadila spiritualistka Silvia Šuvadová, ktorá mala na strane bohatých svoj súkromný domček. Podľa dostupných informácií si ho mala spiritualistka vydupať od réžie ešte pred nástupom na Farmu, čo by v tomto prípade znamenalo chaos v pravidlách. Zostane tak Silvia na strane bohatých? Alebo tam bude chodiť len prespávať a meditovať? Keďže sa s domčekom nedá pohnúť, túto situáciu bude musieť rozhodnúť vyjadrenie moderátorky Evelyn.

Zdroj: TV Markítza | Foto: Facebook, TV Markíza