Rodinný seriál sa už viac ako štyri roky teší veľkej diváckej priazni. V Oteckoch sa za ten čas prestriedalo neskutočne veľa hercov a aktuálne jedna obľúbená postava ohlásila návrat!

Keď sa Slováci dozvedeli, že Dominika Kavaschová, ktorá hrala v projekte Sisu Drobnú, na pľaci končí, ostali sklamaní. Pôvabná herečka musela dej Oteckov opustiť, pretože nosila pod srdcom dcérku Maiu. Dievčatko už o pár dní oslávi svoje prvé narodeniny a charizmatická východniarka sa rozhodla, že sa pomaly opäť začne vracať na televízne obrazovky.

kavaschova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

32-ročná kráska ešte v marci v Teleráne prezradila, aké má plány do budúcna. ,,Teraz som sa sľúbila na pár filmov, to by som chcela dotočiť a potom od septembra už možno by som sa aj vrátila buď do Oteckov, alebo možno nejaký nový projekt. Uvidíme,“ povedala Kavaschová neisto.

Aktuálne sa followeri celebritnej mamičky opäť raz opýtali, či si ešte zahrá v Oteckoch, a jej odpoveď bola jednoznačne ÁNO. Domča touto správou určite potešila mnohých divákov, ktorí si pojašenú Sisu zamilovali a už teraz sa jej v populáronom programe nevedia dočkať.

kavaschova oteckovia

dominika kavaschova

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa, j.kovalcikova, markiza.sk