Na niektoré tváre z televíznych obrazoviek sa jednoducho zabudnúť nedá, hoci sa vytratia aj na niekoľko rokov. Jednou z takýchto postáv je obľúbený herec Dušan Cinkota, ktorý sa preslávil vďaka rolám v slovenských filmoch, seriáloch či v dabingu. Spred televíznych kamier síce kvôli pobytu vo väzení zmizol – no to je už minulosť!

Cinky si už 4 mesiace užíva život na slobode a za tento krátky čas toho stihol zažiť pomerne dosť. Koncom septembra sa celé Slovensko radovalo spolu s Dušanom, keď sa z neho konečne stal hrdý otec. Milovaná partnerka mu totiž porodila prvorodeného synčeka Olega. Krátko nato však túto radostnú zvesť vystriedala krutá správa a herec sa musel zmieriť so stratou svojho otca.

dusan cinkota

Napriek kolísavému životnému obdobiu sa však Cinkota rozhodol, že sa chce znovu dostať do povedomia širokej verejnosti. Fanúšikom sa tak po dlhej dobe pripomenul ako hosť v relácii Inkognito, kde načrtol svoje plány do blízkej budúcnosti. Známy sympaťák prezradil, že má v úmysle znovu oprášiť bývalé remeslo.

Čo sľúbil, to sa mu aj podarilo. Hoci Duškyho ešte diváci v niektorom zo slovenských seriálov neuvidia účinkovať osobne, môžeme sa tešiť aspoň na jeho príjemný hlas, ktorý si mnohí spájajú hlavne s bláznivým Chandlerom zo seriálu Priatelia. Dušan Cinkota totiž od vedenia Jojky prijal skvelú dabingovú príležitosť.

dusan cinkota inkognito

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/DusanCinkota