S príchodom jesene pribudli na televízne obrazovky k zabehnutým a obľúbeným seriálom, akým sú napríklad Oteckovia, nové projekty. Kým TV Markíza to na ľudí skúša Sestričkami, TV JOJ vsadila karty na seriály Ministri či Som mama. A práve posledná menovaná novinka žne medzi divákmi mimoriadny úspech.

TV JOJ úspešne odvysielala úvodné epizódy nového slovenského komediálneho seriálu, v ktorom majú ľudia možnosť vidieť nejednu známu postavu. Po dlhšej odmlke kvôli rodičovským povinnostiam sa na obrazovku vrátila aj populárna herečka KRISTÍNA TORMOVÁ (Farkašová), ktorá vďaka seriálu SOM MAMA priniesla do TV programu celkom svieži vietor. Novinka zo slovenskej dielne sa tak stáva hitom tohtoročnej jesene a teší sa čoraz väčšej obľube.

Seriál čerpá námety z knižného bestselleru Kristíny Tormovej, v ktorom nie je núdza o komické momenty zo života slávnej slovenskej mamičky dvojčat. Diváci sa tak stávajú svedkami búrlivých životných momentov a vzťahových zápletiek, aké sa často nevidia. Pre veľký záujem publika vznikla na sociálnej sieti aj oficiálna fanpage, kde nadšené diváčky označujú túto vydarenú televíznu novinku za jeden z najlepších slovenských seriálov.

V originálnej snímke sa okrem hlavných hrdinov Kristíny Tormovej a Jířího Havelku objavujú aj ďalšie obľúbené tváre, ako sú napríklad Michaela Mikulášová-Čobejová, Števo Martinovič, Zuzana Kanócz, Daniela Šencová, Ady Hajdu či Henrieta Mičkovicová.

kristina tormova

Vtipne spracované situácie a nenapodobiteľný zmysel pre humor hlavnej hviezdy Tiny zaujali nielen ženské, ale aj mužské publikum. Fanúšikovia veľmi oceňujú prirodzený prejav Kristíny a s nadšením žiadajú čo najviac dielov! Humorná séria sa okrem iného stáva atraktívnou aj vďaka Tinimu úsmevnému spojeniu s českým hrdinom Robom s konzervatívnym pohľadom na život, ktorý je doslova jej opakom.

Milé dámy, ak túžite po skvelom večernom relaxe a odľahčení od každodenných životných starostí, určite nepremeškajte tento seriálový hit! Bezpochyby môžeme skonštatovať, že herecký návrat Kristíny Tormovej a uvedenie jej námetu na televíznu scénu sa skvele vydaril.

serial som mama

Zdroj: Joj.sk, Facebook | Foto: Facebook