Sympatická Trnavčanka je hrdou mamou troch detí. Márii Čírovej robí radosť najstarší syn Hugo, dcérka Zoe a najmenší člen rodiny Ruben. Aktuálne pôvabná hnedovláska pripravuje svoje dievčatko na prvé sväté príjimanie a pri tejto slávnostnej príležitosti si boli dievčatá skúšať biele šaty.

33-ročnú krásku na Instagrame sleduje viac ako 200-tisíc followerov, s ktorými sa Mária Čírová delí o pikošky z profesie, ale aj súkromia. Celebritná mamička je známa tým, že svoju rodinu nadovšetko miluje a príbuzní sú najdôležitejšou súčasťou jej života.

maria cirova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Speváčka sa posledné obdobie so svojou dcérou zodpovedne chystá na významnú udalosť. ,,So Zoinkou sa tento rok pripravujeme na prvé sväté príjimanie. Máme za sebou krásny čas, veľa vzácnych rozhovorov a prednedávnom sme sa spolu vybrali pozrieť šaty na veľkú slávnosť, ktorá nás čaká koncom mája,“ prezradila interpretka.

Dievčatko si v svadobnom salóne vyskúšalo mnoho nádherným bielych rób, v ktorých vyzeralo ako skutočná princezná. Pozrite, sa ako to Zoe pristalo!

 

Zdroj/Foto: Instagram/mariacirova