Už je tomu rok, čo sa obľúbená umelkyňa Nela Pocisková stiahla zo svetla reflektorov a začala sa naplno venovať materským povinnostiam. Svojej kariére dala ešte počas tehotenstva ráznu STOPKU a pred prácou a svetom šoubiznisu uprednostnila svojho prvorodeného syna Hektora. Aj keď je zodpovednou a šťastnou mamičkou malého anjelika, vystúpeniam v tomto muzikáli predsa len neodolala!

Syn Nely Pociskovej a Filipa Tůmu oslávi o mesiac svoj prvý rok. Hrdá mamička sa rozhodla venovať iba dieťaťu a snúbencovi, no pre muzikál Jána Ďurovčíka ,,Jesus Christ Superstar“ spravila výnimku. Prvé vystúpenie v rámci celoslovenského ,,rozlúčkového“ turné sa konalo v pondelok 8. mája v Michalovciach. Nelu prišla podporiť celá rodina a Divadlo Tower Stage jej vytvorilo ideálne podmienky, aby nezanedbávala malého. Počas šnúry po Slovensku sa bude striedať s muzikálovou speváčkou Katkou Hasprovou.

 

„Nele sme vytvorili ideálne podmienky, aby mohla byť s malým, bola tam aj so svojou rodinou. Podala úžasný výkon, bolo to ešte vyzretejšie ako predtým, ako keby sa to rodičovstvo na nej podpísalo. Diváci to ocenili. Všetci účinkujúci boli výborní,“ priznal pre denník Nový Čas režisér muzikálu Ján Ďurovčík. Napriek veľkej tréme zvládla rolu Márie Magdalény doslova famózne a z celej šou má skvelý pocit. Stále si stojí za tým, že bude brať len príležitostné ponuky a malý Hektor je pre ňu momentálne najdôležitejší.

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram, Facebook/Divadlo Tower Stage