V uplynulej časti zábavnej relácie Chart Show, ktorú moderuje obľúbená Adela Banášová, zaznela aj jedna z najkrajších balád všetkých čias ,,I Will Always Love You“ od zosnulej hudobnej divy Whitney Houston. Tentokrát si ju z prvého miesta zaspievala fantastická speváčka a herečka Nela Pocisková, ktorá, ako sa sama priznala, skladbu pozná odpredu aj odzadu!

Nela Pocisková, ktorá je jednou z najobľúbenejších tvárí slovenského šoubiznisu, sa momentálne stiahla zo svetiel reflektorov a naplno sa venuje svojej úlohe mamičky. Keď ju však oslovila produkcia relácie Chart show s ponukou, či by si chcela zaspievať skladbu svetoznámej divy Whitney Houston, neváhala ani minútu. Na vystúpenie sa veľmi tešila a  skladbu si doma poctivo skúšala. Adela počas Nelinho vystúpenia postrehla, že mala po celú dobu zatvorené oči: „Rozmýšľala som, komu si tú skladbu spievala, keď si ju tak preciťovala. Určite jednému z tvojich dvoch mužov.“ Na to Nela poznamenala: „Už je v mojom živote len jeden muž, Hektor je pre mňa momentálne najdôležitejší.“ Adela sa snažila vtipne zachytiť situáciu: „Hm, oukej, tak ahoj, Filip, čau!“

Herečka pred kamerami pôsobila skutočne uvoľnene a divákom prezradila aj to, čo sa jej prihodilo pri nacvičovaní skladby: „Ako som si doma spievala, malého Hektora som mala v nosiči, kde ho mám takmer bežne, keďže som s ním dosť často sama a je už veľmi ťažký. Vo chvíli, ako som začala spievať, Hektor sa na mňa tak uprene pozeral, že som ostala s takou gučou v krku a veľmi sa mi tisli slzy do očí z toho, že ho moje spievanie tak zaujalo. Malý Hektor zrejme zdedil hudobný sluch po rodičoch, keďže podľa slov Neli sa pri každom jednom falošnom tóne otáčal na bok a robil grimasy. :)

Foto: Instagram, Facebook | Video: Markíza.sk