Po minuloročnom sklamaní, kedy Beyoncé zrušila plánované vystúpenie na Coachelle kvôli tehotenstvu s dvojičkami, sa tento rok očakávalo, že reparát bude stáť za to. A dočkali sme sa! Trojnásobná mamička nadobro ukončila materskú dovolenku a pustila sa do pracovných povinností, ktoré odštartovala priamo na najznámejšom hudobnom festivale na zemi!

 

Kráľovná!

Okrem neuveriteľnej šou priviedla Queen B na pódiu aj troch špeciálnych hostí, s ktorými odpálila svoje bravúrne vystúpenie tak, ako to vie iba ona! Odzneli staršie, ale i nové hity z jej dielne a prekvapila privítaním svojho manžela rappera Jay-Zho, sestry Solange či kolegýň zo skupiny Destiny´s Child.

Talentovaná mamička je uznávaná aj vďaka šialene ťažkým tanečným kreáciám, ktoré počas jej vystúpení nemôžu chýbať. Ani po dlhej materskej pauze sa nenechala zahanbiť a stratená kondičku tvrdými tréningami nadobudla späť. Choreografiu vyrážajúcu dych s celou armádou tanečníkov sledovala v prvom rade aj samotná Rihanna či iní svetoznámi hudobníci. Beyoncé sa však okrem senzačného vystúpenia zapíše do dejín aj tým, že išlo o prvé vystúpenie ženy tmavej pleti na Coachelle vôbec. Lepšiu voľbu si ani nevieme predstaviť!

Coachella 2018:

 

 

 

beyonce coachella 2018

beyonce coachella 2018
beyonce coachella 2018

Zdroj: eonline.com | Foto|Video: Instagram, streamable.com