Farma 13 priniesla na obrazovky rôzne zápletky. Avšak najviac diskusií vzbudzoval vzťah Miroslava Pajtáša a Stanky Klčovej, ktorá sa po Golemovom odchode zblížila s Dávidom Horákom. Krátko po finále sa trojica stretla – ako to dopadlo?

Zo zaľúbencov Stanky a Mira sa po návrate domov stali nepriatelia, ktorí na seba neváhali verejne hádzať špinu. A hoci by sa dvojica dobrovoľne už asi nikdy nestretla, magazín Život po Farme to zariadil inak, pričom do jamy levovej vyslal aj Dávida Horáka.

Príťažlivá blondínka to vzala ako skvelú príležitosť na to, aby si exfarmári medzi sebou vydiskutovali konflikty. Mira tak zoči voči konfrontovala s informáciami, o ktorých sa dopočula po tom, ako na statok zavítali pastieri.

,,Mala som v pláne sa s tebou porozprávať, keď vypadneme. Ale potom vlastne prišli noví ľudia a nejak sa začalo dostávať do uší, že ty vonku to máš úplne inak. Že na mňa nečakáš, že tam máš priateľku, máš ich aj na Slovensku nielen jednu,“ rozrozprávala sa Stanka. ,,Mám ich tisíc,“ uštipačne jej skočil do reči bývalý priateľ.

Svalnatý fitnessák sa kráske snažil vysvetliť, prečo sa v realite otočil a zrazu na ňu nenachádzal pekného slova. ,,Lebo si ma ohovárala. No tak pozri si od prvej časti,“ reagoval Miro, ktorý do podrobností zájsť odmietol. ,,Ja som sem nechel ísť, chápeš,“ ďalej útrusil fešák žijúci v Anglicku. Následne mu ambiciózna slečna vykričala všetko, čo jej ležalo na srdci, načo Pajtáš s úškrnom iba pokyvkával hlavou. Keď však naňho Stanka vytiahla, že v deň, kedy jej písal pekné správy, ako ju po Farme čaká, bol na hoteli s inou ženou, vypenil.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,To je moja vec, či mám sto žien, tisíc žien. Teba ho*no do toho, chápeš? Lebo keby som ja teraz mal začať o tebe hovoriť, tak tu neskončím. Chápeš, ja sa zbalím a idem preč do pi*e.,“ rozčúlil sa v debate Golem. ,,Berce me het stadzi, fakt,“ otočil sa na produkciu. Medzi rozhádaným bývalým párom tak pred kamerami k úprimnému zmiereniu síce nedošlo, no medzi rivalmi Mirom a Dávidom áno.

Debatu medzi Stankou a Mirom nájdete — TU —-

Zdroj/Foto: VOYO, Markíza.sk