Zabúdajú, že sú pod neustálym dohľadom televíznych kamier? Celebrity účinkujúce v desiatej sérii reality šou Farma strávili na statku ani nie mesiac a z ich úst vychádzajú priznania z toho najhlbšieho súkromia. To, čo bolo doteraz skryté, zrazu počuje celé Slovensko.

Zrejme najvýraznejším súťažiacim mužského pokolenia je model Martin Šmahel (35), ktorý len nedávno prehovoril o dramatickom rozvode s moderátorkou Miriam Šmahel Kalisovou (33). Podľa jeho slov mal úpadok manželstva zapríčiniť nedostatok pozornosti, strata financií a dokonca aj jeho kontaktovanie sa s inou ženou. Viac si o tom môžete prečítať >>>TU<<<.

Ako sa však zdá, život s Miriam nechal už dávno za sebou. Martin totižto na Farme poprvýkrát prehovoril o novom vzťahu. „Ty máš priateľku nejakú?“ Spýtal sa ho na rovinu farmár Milan Vysokai. „Mám, ale je to také trošku komplikovanejšie to bolo,“ otvorene odpovedal Šmahel. „Sa ukáže, že čo z toho. Od septembra sme boli spolu, ale obidvaja máme svoje deti, takže tam je to trošku náročnejšie,“ dodal na adresu svojej pani záhadnej.

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Twitter, Facebook