Marika Gombitová má dnes veľký deň! Presne pred 62 rokmi prišla na svet legenda slovenskej pop music, ktorá je jej súčasťou už neuveriteľných 42 rokov, odkedy sa pripojila ku skupine Modus. Napriek svojmu dlhému pôsobeniu v šoubiznise je mnoho vecí z Marikinho súkromia zakrytých pod rúškom tajomstva. Jednu z nich ale speváčka odhalila.

Od 70. rokov sa v Československu premlelo obrovské množstvo speváčok, z nich niektoré ako rýchlo prišli, tak i odišli a upadli do zabudnutia. To však nie je prípad Mariky Gombitovej.

Hudba prednejšia ako láska

Blondínku so zlatom v hrdle nevyradila z hry ani autonehoda, ktorá jej v roku 1980 obrátila život na ruby. Od tohto momentu totiž ostala Marika pripútaná na vozík. Vyrovnať sa s najťažším životným obdobím jej určite pomohla hudba a spev, ktorými doteraz teší tisíce ľudí. Do svojej kariéry sa ale známa východniarka zaľúbila natoľko, že jej podriadila celý život. Odsunula kvôli nej dokonca i lásku.

O súkromí Mariky Gombitovej sa toho až tak veľa nevie. Vo svojej knihe Úlomky spomienok však odhalila jedno veľké tajomstvo – podnikateľa Rudiho. S týmto mužom sa slovenská Slávica zoznámila v Nemecku, pričom práve on bol jej prvou veľkou láskou. Rudi sa so speváčkou zrejme videl už i pred oltárom, požiadal ju totiž o ruku. Táto romanca ale šťastný koniec nemala, Marika na poslednú chvíľu cúvla a pred láskou uprednostnila hudbu.

Marike želáme k dnešným narodeninám všetko len to najlepšie! 🙂

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook