U viacerých slovenských umelcov sme zvyknutí, že sa o radostné momenty zo súkromia radi podelia aj s fanúšikmi na sociálnych sieťach. Existujú však výnimky, ktoré si dôležité životné okamihy užívajú iba v kruhu najbližších. V rovnakom duchu prebehla i svadba jednej z najobľúbenejších herečiek.

Dlhoročná hviezda fenomenálneho sitcomu Susedia vychováva dvoch synčekov – deväťročného Bendegúza a takmer dvojročného Benjamína. Už iste tušíte, že je reč o herečke Viki Rákovej.

Seriálová Ildikó si užíva rodinné šťastie po boku partnera a otecka svojich detí Róberta Lakatosa. A keďže je herečka na súkromie trošičku skúpa, fanúšikovia zrejme vôbec netušili, že je rodáčka z Rimavskej Soboty už od septembra vydatá. Zmenu jej statusu odhalil až teraz web Markíza.sk, ktorý si pri sledovaní premiérovej časti Susedov (v TV bude odvysielaná 12. januára) všimol v titulkoch brunetkino nové priezvisko.

Už pár mesiacov je teda z Viki vydatá pani Rák Lakatos, čo portálu potvrdil zdroj z výrobného štábu. Dodatočne gratulujeme a prajeme veľa lásky!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Facebook/Susedia, Instagram/rak.viki.rakova