Televízia Markíza sa s meniacou sa sezónou rozhodla z vysielania stiahnuť viaceré projekty, čo sa stretávalo častokrát s nepochopením väčšiny divákov. Seriály ako Milenky, 2na1, Komisár Rex či najnovšie Susedia a Oteckovia tak dostali dočasnú stopku bez toho, aby sme poznali oficiálny dátum ich návratu.

Podľa najnovších informácií sa však mnoho z vás poriadne poteší. Modro-žltá televízia má totiž plánovať obnovenie projektu, ktorý sme na obrazovkách mohli vidieť už vo februári tohto roku. V tom čase zožal program vďaka hviezdnemu obsadeniu obrovský úspech.

Zábavná šou s názvom 2na1 vznikla v spolupráci Adely Vinczeovej a Dana Dangla – ich prvou a zatiaľ jedinou pozvanou celebritou bola tenistka Dominika Cibulková. Táto epizóda lámala rekordy sledovanosti, pričom o zábavu sa postarali aj známe tváre ako Zuzana Šebová či Juraj „Šoko“ Tabáček.

Robíme na tom už nejaké obdobie. Pripravujeme to, už je ten čas. Úplne presne neviem, kedy to pôjde na obrazovky,“ prezradil samotný Dangl. „Už v roku 2019 sa diváci môžu tešiť na niekoľko nových častí,“ potvrdil jeho slová i šéf PR a marketingu Michal Borec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/TV Markíza