Tak ako minulý rok aj v 10. sérii šou Česko Slovensko má talent bude divákov sprevádzať moderátorska dvojica Jasmina Alagič Vrbovská a David Gránský. JOJka si tentokrát pre divákov pripravila aj prekvapenie v podobe špeciálnych porotcov.

Už v septembri fanúšikovia opäť uvidia obľúbenú šou Česko Slovensko má talent. Keďže obľúbený projekt slávi okruhlé výročie, sledovatelia sa môžu tešiť na mnoho noviniek. Jednou z nich sú celebritné tváre, ktoré sa posadili, respektíve posadia do porotcovského kresla.

talent

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Stálu partiu v zoskupení Marta Jandová, Jakub Prachař a Jaro Slávik doplnil aj Patrik Rytmus Vrbovský. Jasminin manžel počas jedného natáčania nahradil Dianu Mórovú, ktorej sa nepodarilo doraziť na pľac kvôli neodkladným pracovným povinnostiam.

Nechám sa niesť celým natáčacím dňom, nebudem sa štylizovať do nejakej polohy, budem taký, aký som. Ale pevne verím, že nebudem negatívny porotca. Nechám sa prekvapiť, nemám nič špeciálne, čo by som rád videl, teším sa na každé dobré vystúpenie,“ prezradil raper pred svojím porotcovaním pre portál joj.sk. Ako to Paťovi v talentovej relácii pôjde, uvidíte už na jeseň na obrazovkách červenej televízie.

talent

Zdroj/Foto: joj.sk, Facebook/Česko Slovensko má talent