Finalisti historicky prvej série Slovensko hľadá SuperStar nám asi ako jediní ostali v pamäti úplne všetci, a to aj napriek tomu, že o niektorých z nich sme roky nepočuli. Kým väčšine sa podarilo ostať v hudobnej sfére, niektorí sa vybrali inou cestou. Rovnako tak i Martina Schindlerová, ktorá sa však pomaličky opäť angažuje v hudbe.

O Martine Schindlerovej, ktorá sa v šou Slovensko hľadá SuperStar, dostala až do finále, kde o prvé miesto bojovala s Katkou Koščovou, bolo dlhšie obdobie ticho. V júni sa však po niekoľkoročnej odmlke ukázala vďaka Chart Show na televíznych obrazovkách opäť, čím potešila všetkých fanúšikov.

Martina Schindlerova

Opäť vo svetlách reflektorov

Nedávno na seba Martinka opäť stiahla mediálnu pozornosť, keď na Instagrame zverejnila fotky s Tomášom Bezdedom, pri ktorom doslova žiarila. Dvojica totiž spolu natáčala duet do relácie RTVS Zlaté časy. Vyzerá to teda tak, že 30-ročná mamička sa už dostala do štádia, kedy chce spevácku kariéru oprášiť.

Martina Schindlerova

Zostala v obore

O striebornej SuperStaristke je známe, že vyštudovala právo a práve tomuto oboru sa podľa Topky.sk aj v súčasnosti venuje. Martina by si totiž mala na Katedre občianskeho práva Právnickej fakulty UK v Bratislave robiť doktorát. To znamená, že nevzdeláva len seba, ale v rámci štúdia by mala vyučovať aj budúcich právnikov. Zaujímavosťou je, že speváčkinou kolegyňou je tak aj profesorka Svetlana Ficová, manželka Roberta Fica, ktorá je zároveň i vedúcou katedry.

 Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram