Jojkársky seriál Jenny sa dočkal u divákov obrovskej priazne, aká predčila aj tie najodvážnejšie plány. Slováci sa po skončení emotívnych príbehov dožadujú natočenia druhej série, čo však komplikujú početné obmedzenia, súvisiace s pandémiou koronavírusu. Televízia nateraz aspoň zásobuje fanúšikov zaujímavosťami zo zákulisia – jednou z nich je aj vrúcne puto medzi dvomi hlavnými postavami, ktoré nebolo len pretvárkou pred kamerami.

Vďaka programu z prostredia onkologického oddelenia sme sa naučili, že rodina a láska sú tie najvzácnejšie dary, akých sa nám v živote dostáva. Príbeh mladej tanečnice, ťažko skúšanej životom, ale i tešiacej sa zo všetkých prítomných radostí, zasiahol srdcia mnohých ľudí.

jenny

Zaľúbenci Jenny a Oliver vytvorili nevšedný párik, čeliaci prekážkam, o akých sa väčšine teenagerov ani nesníva. Sympatický pacient však nebol kráskinou jedinou oporou – hlavná hrdinka udržiavala úžasný vzťah s kučeravou Bibi, ktorá by pre zdravie najlepšej kamarátky obetovala čokoľvek.

Práve toto priateľstvo sa na televízny pľac prenieslo z reálneho prostredia. Talentované herečky Ráchel Matejovičová a Bára Očenášová sú v súkromí dlhoročnými najlepšími kamarátkami, preto boli pre nich pridelené úlohy absolútne prirodzenou záležitosťou. Každá je iná, no spolu tvoria pevnú a nerozlučnú dvojku ako v osobnom, tak i v pracovnom živote.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jenny herečky

Zdroj|Foto: Instagram/tvjoj