Okolo Petra Sagana sa toho deje naozaj veľa. Niet sa čomu čudovať, napokon je to trojnásobný majster sveta v cyklistike a má obrovskú fanúšikovskú základňu, pričom patrí medzi najlepších športovcov všetkých čias.

Petrov život bol a ešte dlho bude v médiách terčom záujmu. Preto musí cyklista neustále prinášať niečo originálne a pútavé. A to nielen na trati. Najnovšie sa Peťo rozhodol vydať knihu! Presne tak, už aj on. Veď každá celebrita musí mať aspoň jednu – dnes už nie je problém vydať ju, stačí mať peniaze a slávu, čo Sagan určite má.

Názov Petrovho prvého knižného potomka je Sagan: My World. Rodený Žilinčan k nemu aktuálne na svojom twitterovom účte spustil krátke promo s tým, že je možné publikáciu predobjednať dva týždne dopredu. Tak rýchlo, aby ste to stihli. Cena vás totiž neodradí. Pevnú väzbu kúpite na Amazone už za 14,99 £.

Peter Sagan

A čo sa v knihe dozviete?

Kniha ponúka možnosť nahliadnuť do Petrovho sveta. Dozviete sa nielen to, ako prebiehajú vyčerpávajúce tréningy, ale aj ako sa športová hviezda vyrovnáva s obrovským tlakom a očakávaniami okolia. Prežijete s Peťom jeho radosti a starosti. Navyše publikácia je krátka, takže ju určite zhltnete na jeden dych, a to i v prípade, že cyklistiku veľmi nemusíte.

Zdroj: Instagram, Amazon | Foto: Twitter, Facebook