Kto sleduje profil speváčky Dominiky Mirgovej, vie, že jej syn Peťko ide v maminých šľapajách, pričom s mikrofónom v ruke nemá problém vystúpiť ani na veľkých koncertoch. Sudičky však chlapčekovi dali do vienka aj iný ako hudobný talent.

Počas minuloročnej jesene Dominika Mirgová uviedla na trh kolekciu originálneho oblečenia, na ktorej spolupracovala s dizajnérkou Romanou Kapitánovou. Po veľkom úspechu sa kráska z Trnavy rozhodla, že do projektu zapojí i svoje šikovné dieťa. Vlastnú značku má tak odteraz aj Peťko, ktorý iba včera nastúpil do druhej triedy.

,,Tričko pre maminu, tatina a vaše ratolesti v rôznych veľkostiach!!! Pridávam video, ako to celé vznikalo, a nebudem vám ani hovoriť, že prvé položenie fixky na papier bolo ešte v máji. Neverím, že sme konečne VONKU!!!“ teší sa Domča, ktorá prezradila, že celú ilustráciu nakreslil práve jej 7-ročný synček. ,,Toto je jeho – naša prvá kolekcia a budeme určite pokračovať,“ sľubuje hrdá mamička. V prípade zájmu vás roztomilý detský kúsok vyjde na 18 eur a dospelácky na 25 eur.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video s Peťkovou kolekciou tričiek si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial