Komička Evelyn na seba za posledné mesiace strhla obrovskú pozornosť. Môže za to najmä fakt, že sa stala novou moderátorkou markizáckej reality show Farma X, pričom podľa aktuálnych informácií by sme ju mali vidieť aj v ďalšej sérii. Blondínka svojich fanúšikov pravidelne zásobuje rôznymi príspevkami – a ten najnovší mnohých milo prekvapil.

Účinkovanie vždy vysmiatej Evelyn vo farmárskom projekte sa, bohužiaľ, stretlo s veľkou kritikou. Napriek tomu ju ale modro-žltá televízia plánuje postaviť pred kamery aj v jedenástej sérii. Teraz si však úspešná zabávačka užíva predvianočný oddych, ktorý využila na vysnené nákupy – a to v poriadne veľkom štýle.

evelyn

Eva Kramerová si totiž po 6 rokoch splnila prianie, ktoré si kedysi vysnívala, pričom sa prostredníctvom sociálnych sietí zároveň podelila o veselú historku. „Raz som bola v Ríme, zarobila som prvé pre mňa “veľké” peniaze a zbláznila som sa. Prvýkrát som išla do luxury obchodu a povedala som si, že keď mi niečo padne do oka, tak si to kúpim. A je jedno, že nebudem mať na nájom, ale budem sa cítiť ako podnikateľka roka a čičina v jednom,“ uviedla populárna komička.

V ďalších riadkoch Evelyn vyrozprávala humorný príbeh o tom, ako jej v prepychovom obchode plnom nóbl bohatých dám do oka padol nádherný červený kožuch, ktorý stál neskutočne veľa peňazí. Napokon si však tento módny kúsok nekúpila a peniaze minula na niečo iné. 6 rokov nato si ale moderátorka vidieckej šou povedala, že nastal ten správny čas pre splnenie dávneho želania. Evelyn sa tak podelila o najnovšiu fotografiu, na ktorej je oblečená v krásnom novom kožuchu vraj veľmi pripomínajúcom ten spred niekoľkých rokov. Hoci sa vraj jedná o podstatne lacnejší model, z dôvodu na radosť jej to neubralo. Ako tvrdí samotná komička –  „Lebo lepšie v lacnom kožuchu usmiata, ako v drahom zdutá.“ :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

evelyn

Zdroj/Foto: Instagram/Evelynjefresh