Desiata séria reality show Farma žne obrovský úspech. Diváci ostro sledujú osudy známych hrdinov na televíznych obrazovkách, pričom o poriadne prekvapivé situácie a zamotané vzťahy nemajú núdzu.

Martin Šmahel sa stal jednou z najvýraznejších postáv celej súťaže. Ako jeden z mála celebritných farmárov sa v šou ešte stále drží zubami nechtami, pričom už neraz stihol ukázať rôzne zákutia svojej povahy. Všeobecne sa však o fešákovi vie, že jeho veľkou vášňou je rybolov, ktorému sa venuje aj na statku.

martin smahel

Práve s chytaním rýb je spojená modelova obrovská radosť. Známemu fitness trénerovi sa totiž konečne podarilo niečo, o čo sa na farme snažil už niekoľko týždňov. Po tom, ako sa mu nedávno takmer podarilo uloviť najväčšiu rybu v jazere, pustil sa do toho znovu. Tentokrát však slávil úspech, pretože spolu s ďalšími spolubojovníkmi konečne vytiahli z vody povestné farmárske „monštrum“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Hoci sa všetci chlapci z tohto výkonu očividne veľmi tešili, najväčšie nadšenie prejavil práve Šmahel, ktorý týmto pokoril farmársky rekord. Stačila tak len jediná veľká ryba na udici zdatného rybára a modelovi sa okamžite rozžiarili oči šťastím.

martin smahel

martin smahel

Najväčší úlovok na Farme vo videu

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: Instagram/Farma2018_official, YouTube