Martina Rusinová sa zviditeľnila vďaka pôsobeniu v programe Najväčší víťaz. Markizácky projekt jej tak zmenil život po viacerých stránkach. Sympatická blondínka však mala okrem výhry v súťaži ešte jeden obrovský sen. A ten sa jej teraz konečne podarilo dosiahnuť!

Tina prešla v šou skutočne výrazným prerodom. Z pôvodnej váhy 120 kíl totiž napokon odchádzala približne o 47 kg ľahšia. Usmiata plavovláska snívala o tom, že sa jedného dňa stane mamou, čo však pri jej niekdajšej váhe predstavovalo veľké riziko. Dnes je ale situácia úplne iná a televízia Markíza len pár mesiacov po skončení programu prináša skvelú správu!

martina rosinova

Martina Rosinová je konečne v radostnom očakávaní! Informáciu o jej tehotenstve ohlásila trénerka Soňa Sedláčková, ktorá uviedla, že hviezda šou Najväčší víťaz je momentálne v treťom mesiaci.

„Aby mohla mať bábätko, musela schudnúť. Finále sa nakrúcalo 6. júna, teraz máme december a je v treťom mesiaci. Čiže do troch mesiacov po skončení súťaže sa jej podarilo otehotnieť. To je úžasný výsledok!“ zajasala nadšená koučka, ktorá je určite na svoju šikovnú „žiačku“ náramne hrdá. Budúcej mamičke zo srdca gratulujeme k najkrajšiemu úspechu v živote a rozrastajúcej sa rodinke prajeme všetko dobré!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

martina rosinova

Zdroj: Tvnoviny.sk | Foto: Facebook/TelevízneNovinyTVMarkiza, MartinaTinaValkovcovaRusinova, Instagram/Tinulienka.t