Po sobotnom veľkolepom koncerte Dary Rolins vo vypredanej pražskej O2 Arene patrí medzi najrozoberanejšie témy týždňa práve šou speváckej divy. Iba pár dní po jej životnej udalosti oznámil moderátor Leos Mareš vynikajúcu správu!

Tí, ktorí československú ikonu sledovali so zatajeným dychom iba prostredníctvom videí na sociálnych sieťach, si v kútiku duše želajú, aby speváčka svoj koncert zopakovala. Tí, ktorí mali to šťastie, že sa na unikátnou šou rozmerov svetoých hviezd dostali, si želajú to zažiť ešte raz. Teraz sa naplnia priania všetkých fanúšikovia Dary Rolins!

Veľkú novinu vyzradil na Instagrame moderátor Leoš Mareš. Sledovateľom sa prihovoril hneď po tom, ako dotelefonoval so svojou kamarátkou, ktorej navrhol, aby na veľkom pódiu vystúpila ešte raz.

,,Dara mi povedala, že okey, že Dara 2 môže byť,“ uvádza vo videu vysmiaty Mareš. Radosť je určite o to väčšia, že populárna kráska dávnejšie tvrdila, že pôjde o jediný koncert svojho druhu. Ďalší tak nikto nečakal. Termín síce zatiaľ známy nie je, no isté je, že bude!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Leoš Mareš o druhom koncerte Dary Rolins

Zdroj/Foto: Instagram/leosmares, dararolins_vermi, ally_sebova