Členovia britskej kráľovskej famílie sa pred pár dňami potešili horúcej novinke, z akej majú všetci veľkú radosť. Napriek pochmúrnemu obdobiu v dôsledku pandémie koronavírusu sa tešia z nastávajúceho príchodu ďalšieho prominentného prírastku.

Vojvodkyňa Kate Middleton doposiaľ porodila tri deti a napriek tomu, že by tisíce priaznivcov radi počuli ohlášky o štvrtom potomkovi, prišla táto správa od inej osoby. V radostnom očakávaní sa totiž nachádza jej sestra Pippa Middleton, čím slávnych príbuzných veľmi potešila.

kate pippa middleton

Mladšia sestra vojvodkyňe Kate Middleton je tehotná! Princ George, Princezná Charlotte a princ Louisse čoskoro privítajú nového bratranca alebo sesternicu, keďže krásna brunetka spolu s manželom, bývalým automobilovým pretekárom Jamesom Matthewsom očakávajú druhú ratolesť.

,,Pippa a James sú nadšení, sú to fantastické novinky uprostred náročného roku. Celá rodina je potešená,“ pre magazín People potvrdil zdroj z blízkeho okolia paláca. Manželia majú spolu dvojročného synčeka Arthura, ktorého hrdá mamina priviedla na svet v rovnakej nemocnici, v akej jej staršia sestra Kate porodila všetky tri deti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

pippa middleton manžel

Zdroj: People.com | Foto: Instagram/cambridgeroyalfamily, adeswelt