Napriek tomu, že je speváčka Lady Gaga na výslní už od roku 2008, kedy vydala svoj prvý veľký hit Just Dance, po filme Zrodila sa hviezda sa okolo jej osoby vytvorila doslova davová psychóza. Tej, samozrejme, podľahli aj slovenskí fanúšikovia.

Lady Gaga je aktuálne najviac skloňovaným menom v hudobnom i filmovom svete, pod čo sa podpísal filmový trhák A Star Is Born, v preklade Zrodila sa hviezda. Umelkyni dnes preto leží pri nohách celý svet vrátane Slovenska. Vedeli ste ale, že práve v našej krajine má Gaga svojho dvojníka?

Známy slovenský herec a komik Števko Martinovič sa už po odovzdávaní Zlatých glóbusov prevtelil do Američanky, keď publikoval na svojom Instagrame koláž, na ktorej mali nájsť jeho fanúšikovia 5 rozdielov.

Stevo Martinovic

Pred malou chvíľou sa seriálový Adam zo Som mama opäť rozhodol svojich priaznivcov potrápiť úlohou s hľadaním 5 rozdielov, keď zverejnil mimoriadne vtipný obrázok seba a Gagy. ,,Aj u nás v divadle máme oponu,“ napísal herec zabalený do čierneho kusu látky pripomínajúceho speváčkine šaty. Všímajte si ale tie nožičky – toto Števo zabil na celej čiare! :D

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Stevo Martinovic

Zdroj/Foto: Instagram/ladygaga, stevomartinovic