Hviezda seriálu Dunaj, k vašim službám bola vychovávaná v gréckokatolíckej cirkvi, pričom otec známeho herca je kňaz. Viedli rodičia umelca k tomu, aby aj on vyštudoval teológiu?

Marek Rozkoš aktuálne žiari na markizáckej obrazovke, kde v populárnom projekte Dunaj, k vašim službám hrá syna bohatej rodiny. Hoci je Peter jedným z vlastníkov veľkého obchodného domu, zaľúbi sa do obyčajnej predavačky Kláry.

marek rozkos-dunaj

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zámožný cestovateľ má pred kamerami jednu sestru a brata, no člen zvolenského divadla v reálnom živote pochádza až zo 7-člennej rodiny. Málokto o Marekovi vie, že jeho otec je gréckokatolícky kňaz, a preto určite fanúšikov zaujíma, či aj sympatický fešák nebol v mladosti nútený venovať sa teológii.

,,Nie, nie, nebolo to tak. Moji rodičia mne ani mojim štyrom súrodencom Jánovi, Kláre, Samuelovi a Denise nikdy nebránili, aby sme sa venovali tomu, čo nás baví a napĺňa. A naozaj, každý z nás robí niečo úplne iné. Aj ja chcem byť raz presne takým istým otcom vo vzťahu k mojim deťom. Ak sa bude chcieť niektoré z nich vydať duchovnou cestou, nebudem proti,“ prezradil Rozkoš pre plusku.sk.

dunaj k vašim službám

Zdroj/Foto: pluska.sk, Facebook/Dunaj, k vašim službám-TV Markíza