Skvelá správa pre všetky dámy, ktoré milujú nakupovanie, no nie sú ochotné nechávať v obchodoch majland. Na Slovensko prichádza známy reťazec ponúkajúci tovar za pomerne slušný peniaz.

Za obľúbeným obchodom Primark už Slováci nebudú museť cestovať do zahraničia. Takmer dva roky po tom, čo írsky reťazec otvoril svoju prvú pobočku v Českej republike, konkrétne v Prahe, spraví tak aj v jednom z bratislavských nákupných centier.

Módna značka s 50-ročnou históriou a takmer 400 pobočkami po celom svete sľubuje svoju novú predajňu s rozlohou 3 660 štvorcových metrov v rozšírenej časti nákupného centra Eurovea 2. Tešiť sa môžete na dámske, pánske a detské oblečenie, taktiež kozmetiku či doplnky pre domácnosť. Počkať si však treba ešte do apríla budúceho roku.

Rozhodnutie módnej značky Primark znamená pre nás veľký úspech a zároveň je to aj významný míľnik pre celý projekt rozšírenia. Som veľmi rád, že si pre vstup na slovenský trh vybral Primark práve náš rozrastajúci sa komplex. Je to prejav dôvery v náš projekt,“ uviedol majiteľ Eurovey Peter Korbačka ešte v roku 2019, kedy bolo potvrdené expandovanie Primarku na slovenský trh.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk, Forbes | Foto: Facebook/Primark