Po tom, ako sa kvôli tehotenstvu Daniely Nízlovej rozpadlo dlhoročné spevácke duo Twiins, Veronika sa vybrala na sólovú dráhu, ktorú zatiaľ zdoláva naozaj veľmi úspešne. Len minulý týždeň vypustila pod prezývkou Vebi svoj druhý singel Nemám záujem  a už sa opäť hlási o slovo. Tentokrát duetom s „latino Slovákom“ Puertom!

Skladby Fera Churého, vystupujúceho pod prezývkou Puerto, sú známe tým, že ich spevák oblieka do rytmickej hudby, zaváňajúcej latinom a hip-hopom. Slovenský fešák koncom mája predstavil prvú časť zo svojej trilógie, song Žiadne take, v ktorého klipe sa objavila jeho platonická láska – herečka Karin Haydu.

Atraktívnu brunetku možno zahliadnuť i vo videu k druhej časti spomínanej trilógie, ktorou sa stal duet s Veronikou Nízlovou alias Vebi. Dvojica má však za sebou už niekoľko spoluprác – slovenský Maluma sa totiž textovo podieľal aj na Twiinskinom prvom sólo hite Zakázaná, pričom ďalšia pesnička je ešte len na ceste.

Chytľavá novinka od Vebi a Puerta, o ktorej moderný zvuk sa postaral producent Paul Project, nesie názov Superquad, čo je zároveň aj pomenovanie vymakanej a hlavne svetovo unikátnej štvorkolky z dielne šikovného Slováka Viktora Englera. Neónový športiak tak nemohol chýbať ani vo vizuálnom spracovaní, kde si populárna dvojička zahrala poriadne se*y mršku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza/Teleráno | Foto: YouTube, Instagram/veronikatwiins, puerto_og