Večerné chvíle spríjemňujú divákom aj vydarené slovenské seriály. Okrem Oteckov sa výborne ujal projekt s názvom Sestričky, kde môžeme sledovať talentovaných hercov v napínavých situáciách z nemocničného prostredia. Jednou z obľúbených postáv sa stal jednoznačne mladý herec Matúš Kvietik (26), ktorý, bohužiaľ, priznal, že sa s ordináciami stretáva i mimo natáčania. 

Mladý fešák je vnukom legendárneho slovenského herca Štefana Kvietika. Možno aj preto boli do neho vkladané veľké nádeje, pričom herec skutočne svojím talentom nemárni. V seriáli si získal ľudí ako sympatický záchranár Dano. No napriek tomu, že pôsobí vždy usmiato a bezstarostne, v súkromí ho trápia isté zdravotné problémy.

„Mám problémy s chrbtom, takže veľakrát ma ,seklo‘. Naposledy sa mi to stalo predtým, ako sme začali nakrúcať Sestričky,“ zdôveril sa mladý Kvietik v rozhovore pre Nový čas. Dokonca prezradil, že kvôli neznesiteľným bolestiam raz dokonca skončil v nemocnici!

matus kvietik

Na záver rozhovoru Matúš vyjadril úprimnú úctu všetkým záchranárom, doktorom aj sestričkám, ktorých prácu veľmi obdivuje. „Keď som sa dostal na pohotovosť na Antolskú, uvedomil som si, že tým ľuďom robotu nezávidím, ale nesmierne ich obdivujem, že sa to rozhodli robiť,“ dodala hviezda seriálu.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, Facebook