Svadba je spečatením spojenia dvoch duší, ktoré si bez seba nedokážu predstaviť ani minútku života. Všetky ženy už ako malé dievčatká snívajú o tom, ako budú vyzerať ich svadobné šaty, ako budú mať upravené vlasy alebo dokonca, čo bude hlavný chod ich hostiny. No sú aj dámy, ktoré dekoráciu na stoličky vo svadobný deň celé roky neplánovali.

Ak teda patríte k tým, čo nemajú stále žiaden konkrétny nápad, ako zrealizovať váš veľký deň ,,D“, hoci je už „za dverami“, stavte na osud a zariaďte si svadbu podľa vášho znamenia zverokruhu. Samozrejme, všetko to nie je len o vás a vyjadriť by sa k tomu mal aj váš partner, ale povedzme si úprimne, ktorému chlapovi sa kedy podarilo presadiť svoj názor v tejto situácii? ;-)

Baran

Exotika, dobrodružstvo, spojenie svadby a svadobnej cesty. Romantické spečatenie vašej lásky na ostrove uprostred oceána alebo pri západe slnka nad púšťou. Vy nemáte len jeden deň „D“, vy máte celý týždeň.

Býk

Svadba na spôsob romancí z Toskánska. Stôl uprostred záhrady alebo dvora, kdesi na kopcoch vinice, a to najstaršie víno priamo pred vami. K dokonalosti vám potom už len stačia lampáše nad hlavami a šperk od babičky, ktorý bude zdobiť vaše šaty.

Blíženci

Svadba v štýle 50. rokov 20. storočia je tou správnou voľbou pre vás. A hoci neuprednostníte krátke šaty pred dlhými, svoju jedinečnosť zvýrazníte zlatými lodičkami. Výzdoba a torta budú kombináciou odtieňov zelenej a šampanskej farby.

Rak

Pri ničom inom si nedáte záležať na tradíciách tak veľmi ako v prípade vášho veľkého dňa.  Klasická romantická svadba, dokonale naaranžovaná jednofarebná výzdoba a jednoduché biele šaty, ktoré budú podčiarkovať vašu výnimočnosť.

Lev

Nočná obloha plná hviezd, jazzová hudba, vodopády šampanského a desiatky reflektorov. Pre vás je ako stvorený štýl Gatsbyho a podobne to bude aj pri voľbe šiat. Žiadna širokánske sukne a šaty, ktorými pozametáte sálu, ale krátke biele šaty zdobené perami a flitrami.

Panna

Vaša svadba sa bude niesť jednoznačne v štýle tzv. minimalizmu. A preto zložité dekorácie a komplikovaný účes by sme u vás hľadali len márne, všetko sa ponesie v duchu hesla: ,,V jednoduchosti je krása!“ Pre vás sú ako stvorené šaty s čipkou a doplnky v cappuccinovej farbe.

Váhy

Pre vás bude najromantickejšou svadobnou voľbou – záhradná párty. Vaši hostia budú ešte dlho spomínať nielen na hostinu v štýle grilovačky, ale aj na obrad pod holým nebom. Ak sa rozhodnete pre svadbu v zasnežených mesiacoch, ideálna pre vás bude zimná záhrada.

Škorpión

Vydávate sa ako skutočná princezná. Šaty by vám závidela aj Popoluška a vaším vysnívaným miestom na svadbu je rozprávkový zámok. Veľmi dobre si uvedomujete, že sa nevydávate každý deň, a preto to bude veľkolepá svadba s bohatou výzdobou, orchestrom a žiariť budú aj kľučky na oknách!

Strelec

Ráno vstanete a poviete si: dnes sa vydávam! V priebehu pár minút tak zmobilizujete všetkých vašich najbližších, oblečiete prvé biele šaty, ktoré vám prídu pod ruku, ženíchovi hodíte čistú košeľu a ide sa! Nie ste typ, ktorý by mesiace a mesiace plánoval, vy čakáte na ten správny moment a ten prichádza nečakane!

Kozorožec

Vo váš veľký deň sa bude snúbiť elegancia s tradíciou. Vaše voľné hodvábne šaty budú zdobiť prišité kryštály alebo perličky, ktoré sa budú dokonale vynímať uprostred dekorácií pozostávajúcej z dreva a prútia. Do tanca vám zahrá trio, v ktorom nebude chýbať gitara.

Vodnár

Milujete more, tak prečo nestaviť na svadbu na lodi? Vy, váš milovaný, najbližší priatelia, rodina a široko – ďaleko ani živej duše. Stavte na letnú romantiku v pravom zmysle slova. Mimo to, predstavte si tie úžasné svadobné fotografie za západu slnka uprostred oceána.

Ryby

Koruna z kvetov vo vlasoch, šaty zdobené drobnými kvietkami a svadba v parku. O dekoráciu sa postará samotné okolie v podobe stromov, kríkov a fontán. Hostia si pochutia na dobrotách servírovaných v štýle piknikových stolov.

Zdroj: cosmopolitan.com | Foto: pixabay.com, flickr.com