Poznáte to všetky… Po dlhom náročnom týždni, plnom práce a ťažko zdolateľných úloh, príde víkend, ktorý je taktiež určitým druhom sviatku každej z nás. Opadne stres, na rad prichádza odreagovanie sa s priateľkami v meste či oddych na gauči s pohárikom nejakého skvelého drinku s percentami. Každá po svojom… 

100 ľudí – 100 chutí: to platí aj pri výbere alkoholického drinku, ktorý preferujete. Nové štúdie dokázali, že každý nápoj obsahujúci alkohol preukazuje to, aká je vaša vnútorná osobnosť.

Pivo

Pradávny chmeľový nápoj obľubujú uvoľnení ľudia, ktorí nikomu a ničomu nedovolia, aby narušil ich vnútorný pokoj. Pokiaľ preferujete vychladené pivo, znamená to, že máte pokojnú povahu, zmysel pre humor a okrem toho ste príťažlivá a neodolateľná.

Pivo

Červené víno

Tento červený skvost sa jednoznačne zaraďuje pod romantiku. Ak ste milovníčkou červeného vína, máte rady zmyselné rozhovory, romantické večery a obľubujete exotické destinácie. Navyše ste kreatívne založená osoba; väčšina umelcov popíja červené víno. Vaša osobnosť sa pripisuje odvážnej vášni.

Červené víno

Biele víno

Ak vám chutí biele víno, určite nie ste typ človeka, ktorý by rád nasledoval stádo, neustále totiž rozvíjate svoj vlastný vkus. Tým, že máte vlastnú hlavu a vlastné názory, viete byť občas tvrdohlavá. Inak ste veľmi priateľská, záleží vám na ľuďoch a ide vám to aj vo vzťahových situáciach.

Biele víno

Vodka

Pitím vodky dokazujete, že ste stopercentnou extrovertkou, ktorá miluje spoločnosť. Okrem toho, že ste okúzlujúca, svojou silnou energiou dokážete nakaziť davy ľudí. Často ste stredobodom pozornosti a ostatní ľudia si k vám s nádejou chodia po radu.

Vodka

Rum

Ste typ človeka, ktorý by pre svojich najbližších urobil prvé- posledné a nebojíme sa konštatovať, že by ste sa pre nich aj obetovali, aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá. Rady robíte veci, ktoré druhých potešia, a to teší aj vás.

Rum

Bourbon

Preferujete tento druh alkoholu? Tak veľkú časť vás tvorí vkus a intelektuál. Vaše názory sú múdre a založené na faktoch. Čím ste staršia, tým sa vám rozvíja charakter k lepšiemu a môžete byť pyšná na svoju osobnosť.

Bourbon

Gin

Nepredvídateľnosť vašej osobnosti nie je žiadnou novinkou. Pôsobíte veľmi tajomne a dôverujete len sebe a svojmu inštinktu. Vo vnútri však podliehate citlivej povahe, ktorá vás robí populárnou a neodolateľnou osobou.

Gin

Tequila

Ak si rady miešate tequilové drinky, vaša osobnosť je založená na pevnom a silnom charaktere. Ste otvorená novým zážitkom a dobrodružstvám a k ostatným sa správate milo a nežne. Tak ako milujete spoločnosť, máte rada svoj priestor a pokoj. Zvonku teda pôsobíte ako extrovert, vo vnútri máte svoj svet introverta.

Tequila

Whiskey

Vždy, ked vkročíte do miestnosti, priťahujete na seba pozornosť. Nerobíte to však úmyselne, ste dôstojná a k ľuďom pristupujete s úctou, rešpektom a pochopením.

Írska whisky

Tak čo, dámy? Našli ste si svoje osobnosti na základe obľúbeného nápoja? ;-)