Nepochybujeme že každá jedna žena vie, že láska ide cez žalúdok. Ak si stále neviete rady s raňajkami pre svojho drahého na valentínske ráno prípadne olovrant, dáme vám niekoľko skvelých a jednoduchých typov ako sa stanete jeho dokonalou princeznou. A to aj v prípade, že musí ísť nanešťastie do práce!  

 

Ovocie+ kalórie

Každý chlap, ktorý momentálne nedrží aj drží diétu miluje sladké. Majú to skrátka v génoch. Je nad slnko jasné, že vždy sa naskytne príležitosť prečo zhrešiť, alebo sa jednoducho s chuťou najesť bez výčitiek. Navyše, určite nemá predstavu o špaldových raňajkách so sójovým mäsom. Doprajte mu v tento deň sladké potešenie a ovocnú bombu či už v podobe džemu alebo kusového ovocia.

práca

Ako prvé vám prinášame varianty, ktoré môžete pre svoju polovičku pripraviť doma, ale aj v prípade, ak pôjde do práce a vy mu dáte raňajky. Prečo by ste mu mali robiť lepeňák alebo tri rohliky so šunkou ak môžete byť oveľa kreatívnejšie?

Naším tipom č.1 sú toastové chlebíky medzi ktoré dáte poriadne hrubú vrstvu lekváru (jahodový, slivkový, marhuľový- medze sa nekladú). Na vrchnej časti vykrojíte nožom alebo formou srdiečko a chleby zlepíte. Do ďalšej priehradky v miske dáte biely jogurt a vedľa jahody. Čarovné raňajky sú na svete.

Podobným tipom sú toastové chleby s jemným jogurtovým nátierkovým maslom bez dochutenia, na ktoré pridáte rovnako jahody, prípadne iné ovocie.

Ak by ste sa predsa len odhodlali pripraviť niečo ,,zložitejšie“, výbornou voľbou sú lievance. Srdiečka sa dajú na panvicu naliať, negarantujeme však požadovaný tvar, prípadne srdiečkové formy dostanete v takmer každom obchodnom reťazci. Ak vám môžeme poradiť, dajte si k nim miesto lekváru hustý jogurt s ovocím alebo javorový sirup.

V prípade, že chcete muža prekvapiť a deň predtým pracuje do večera, skúste si pripraviť linecké cesto a urobiť mu krásne, chutné, vykrojené srdiečka. Určite ocení vašu snahu a počas celého dňa v práci bude premýšľať ako vás prekvapiť čo najvýnimočnejšie.

Raňajky do postele, miláčik

dalkj

Každá správna gazdiná alebo študentka vie určite spraviť hrianky a volské oko. Je to snáď najzákladnejšia výbava každého jedinca, ktorý chce a musí jesť aj v provizórnych podmienkach. Kým bude vaša polovička ešte otočená chrbtom do steny chrápať a vy budete mať čas, vytlačte aspoň v tento deň všetku svoju lásku až hore do hlavy a pripravte mu skvelé raňajky priamo na mieru. Dve sendviče s volským okom v estetickej forme vyzerajú a chutia báječne. Pridať môžete zeleninu, kávičku či čaj a výborné raňajky máte hotové.

Lievance sme si síce spomínali už vyššie, avšak nesmieme nechať nič na náhodu. Mimochodom, viete že aj vo všetkých romantických filmoch sú lievance najčastejšou voľbou mužov pri raňajkách do postele? Príprava vám zaberie maximálne 20 minút a on bude prekvapený a šťastný, akú má doma šikovnú ženu 🙂

Absolútne najluxusnejšie vyzerajúcou a najjednoduchšou voľbou je jahodové ražniči (samozrejme okrem natretého chleba maslom 🙂 Vezmite si Marshmallows, jahody a špajdle.  Cukríky môžete vykrojiť do srdiečok a napichujte ich striedavo s jahodami. Na záver pokropte ražniči Nutellou a konzumujte.

Slečny, ženy, dámy.. Nepochybujeme o vašich kulinárskych schopnostiach, avšak ak chcete urobiť vašim drahým mužom radosť a byť inovatívne, inšpirujte sa našimi receptami. Alebo podsuňte náš článok mužom 🙂

Dobrú chuť!

Foto: Twitter