Priebeh zrodu lásky slovenskej herečky Petry Vajdovej a českého kamionistu Martina Hrnčiříka spočiatku pripomínal divokú telenovelu. Našťastie sa ale zdá, že dvojica si po náročných strastiach osudu konečne užíva spoločný život. Hoci obaja aktéri o svojom vzťahu ešte donedávna zaryto mlčali, jeden z manželov sa rozhodol toto mlčanie prelomiť.

Párik sa stretol počas liečenia v protialkoholickom ústave v českom Kroměříži. Nasledoval Martinov expresný rozvod, prísne tajná svadba a dokonca oznámenie o herečkinom tehotenstve. Mnohí tak nadobudli dojem, že zamilované hrdličky len podľahli počiatočnej vášni a uchýlili sa k unáhleným rozhodnutiam.

vajdova

Najnovšie správy o živote populárnej krásky však jasne nasvedčujú tomu, že sa o nepremyslené kroky určite nejednalo. Po Petinej sesternici to napokon v rozhovore pre denník Nový čas potvrdil aj samotný Martin Hrnčiřík.

 „Nevedeli sme, kedy bude rozvod a ako dopadne. S Petrou sme sa však chceli vziať v tom roku, keď sme sa zoznámili. Navyše je Petra aj tehotná, tak sme sa chceli zobrať v roku 2018,“ objasnil kamionista, ktorý vraj na začiatku vzťahu vôbec netušil, že sa dal dohromady so slávnou herečkou.

Detaily zo svadby

Po prevalení správy o super tajnej svadbe niekdajšej markizáckej hviezdy mnohých zaujímalo, ako to vlastne na takom prísne utajovanom obrade vyzeralo. Hrnčiřík prezradil, že Peťka bola krásna nevesta, pričom sa na jej adresu vyjadril s úprimnou láskou a nehou. „Peťa bola nádherná, vyzerala ako princezná. Je krásna,“ vyznal sa. Martin tiež pripomenul fakt, že kvôli abstinencii obidvoch partnerov sa na hostine pil alkohol len vo veľmi obmedzenom množstve.

petra vajdova
Petra ako nevesta v seriáli Búrlivé víno

Novomanželia majú v živote aj iné novinky – nedávno si prenajali luxusné sídlo v Dunajskej Lužnej, kde sa pomaly ale isto pripravujú na príchod prvého potomka. Zodpovedný ženáč tvrdí, že pre harmonický chod domácnosti a blaho rodiny je pripravený spraviť všetko, čo bude v jeho silách.

.„Na Slovensku pracujem už päť mesiacov. Robím kamionistu, takže stále jazdím. Po príchode sem som si hneď našiel prácu, pretože som chlap, ktorý sa chce postarať o svoju rodinu. Týždňovky som odmietol, každý deň chodím domov. Takto je to najlepšie. Pracujem v jednej bratislavskej firme a veľmi sa mi tam páči,“ dodal čerstvý manžel známej Slovenky, čím vyvrátil akékoľvek dohady o tom, že by sa šťastný párik do budúcna nedokázal poriadne uživiť.

Ako sám v závere dodal – i príbuzní obľúbenej umelkyne v ňom okamžite spoznali zodpovedného chlapa s túžbou postarať sa o rodinu čo najlepšie, vďaka čomu údajne bez problémov do novej rodiny zapadol.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

vajdova

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/MartinHrncirik, Instagram/#Petravajdova