Je to už pár týždňov, čo sa svet markizáka Boriša Prša (35) kompletne zrútil, keď skolaboval na generálke tanečnej šou Let’s Dance. Krvácanie do mozgu zapríčinilo, že musel bojovať o holý život. Jeho zdravotný stav sa momentálne stabilizoval a zdá sa, že obľúbený markizák robí pokroky každý jeden deň.

Po troch operáciách sa Borisov stav natoľko zlepšil, že bol prevezený do Bojníckej nemocnice. Na tomto mieste sa ho pokúsia opäť postaviť na nohy. Je zrejmé, že aj napriek svojmu stavu chce neustále vedieť o novinkách vo svete, keďže sme si pred pár dňami všimli jeho aktivitu na sociálnej sieti Facebook a Instagram.

Na Facebooku si to všimla aj herečka Kristína Farkašová, ktorá zverejnila krátke video, kde upozornila na to, že Pršo lajkuje fotografie priateľov a veľmi sa z toho teší. My sme si všimli, že zavítal aj na Instagram, kde sa mu páčila fotografia komičky Evelyn a herec Juraj Bača sa pochválil, že má na konte 13 000 fanúšikov, čo Boris ocenil ďalším lajkom. A my sa z toho mimoriadne tešíme!!! :)

Foto: Facebook, Instagram