Talentová spevácka súťaž ,,The Voice“ štartuje túto sezónu už svoje 11. pokračovanie. Meno kľúčového porotcu, ktorý na jeseň preberie štafetu po Christine Aguilere, bolo dlho utajované. NBC potvrdila, že novou porotkyňou sa stane škandalózna speváčka Miley Cyrus!

,,Je to pravda. Stanem sa novým porotcom v 11. sérií v ,,americkom hlase. Nemôžem sa dočkať,“ zverejnila na svojom Instagrame speváčka Miley Cyrus. Pripojí sa tak k hviezdnemu obsadeniu v zložení Adam Levine, Blake Shelton a k ďalšej novej porotkyni Alicii Keys. Bez pochýb, Miley je americkou teenagerskou spoločnosťou doslova milovaná a nepochybujeme, že jej mentorovanie bude sledovať široká verejnosť. Uvidíme, ako sa táto kontroverzná speváčka popasuje so svojou úlohou a aké cenné rady odovzdá súťažiacim.

https://www.instagram.com/p/BDZZj48QzBR/?taken-by=mileycyrus

Miley Ray Cyrusová, vlastným menom Destiny Hope, je americká herečka, speváčka a textárka. Do povedomia verejnosti sa dostala najmä vďaka účinkovaniu v seriáli Hannah Montana, detskej televíznej stanice Disney Channel, avšak ako nevinnú teenagerku ju už dávno nepoznáme. Momentálne je však zaradená v rebríčku 100 najvplyvnejších ľudí sveta a časopis Forbes jej udelil 29. miesto so zárobkom 25 miliónov dolárov.

https://www.instagram.com/p/BDZd8ULQzJy/

Foto: Instagram, Twitter